2023 Yılında Vizyona Giren Filmler: İzlemeye Değer En İyi 10 Film

05.04.2023
58
2023 Yılında Vizyona Giren Filmler: İzlemeye Değer En İyi 10 Film

Heyecanla Beklenen 2023 Filmleri

Sinema dünyası her yıl olduğu gibi 2023’te de birçok yeni filmle buluşacak. Bu filmlerin arasında heyecanla beklenen yapımlar da yer alıyor. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da vizyona girecek en iyi filmleri öğrenmek isteyen sinemaseverler var. İşte 2023’te vizyona girecek ve heyecanla beklenen en iyi 10 film.

 1. Avatar 3 – James Cameron’ın yönetmenliğinde, devam filminde Jake Sully ve Neytiri’yi Pandora’nın keşfedilmemiş topraklarına götürüyor.
 2. Fantastic Beasts 4 – J.K. Rowling’in yazdığı hikayelerden uyarlanan serinin dördüncü filmi, büyücü Newt Scamander’ın maceralarına devam ediyor.
 3. Black Panther: Wakanda Forever – Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki bölümünde, Wakanda halkı, Kral T’Challa’nın mirası üzerinde birleşiyor.
 4. The Flash – Barry Allen, DC Sinematik Evreni’nde zaman yolculuğuna çıkıyor ve geçmişi değiştirmeye çalışırken karanlık bir tehdit oluşuyor.
 5. Mission: Impossible 8 – Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı aksiyon dolu serinin sekizinci bölümünde, IMF ekibi dünya genelinde tehlikeli bir komployu ortaya çıkarıyor.
 6. Jurassic World: Dominion – Jurassic Park serisinin son filminde, dinazorlar modern dünyaya geri dönüyor ve insanların hayatta kalması için mücadele ediyorlar.
 7. Indiana Jones 5 – Harrison Ford, efsanevi kaşif Indiana Jones’u oynamaya geri dönüyor ve macera dolu bir yolculukta kayıp bir hazinenin peşine düşüyor.
 8. Minecraft: The Movie – Minecraft’ın popüler video oyununun beyaz perdeye uyarlaması, oyuncuların favori karakterlerini ve dünyalarını gösteriyor.
 9. Shazam! Fury of the Gods – Shazam, süper kahraman özelliklerine sahip genç bir adamdır ve kötü güçlerle savaşmak için süper güçlere sahip olan arkadaşlarına ihtiyacı vardır.
 10. Sherlock Holmes 3 – Robert Downey Jr., ünlü dedektif Sherlock Holmes’u yeniden canlandırıyor ve bu kez bir gizemli olayı çözmek için Dr. Watson ile işbirliği yapıyor.

Vizyona Girecek En İyi 10 Film

Sinema severler, her yıl vizyona giren filmleri beklerler. Bazı filmler yıllar önce çekilmiş olmasına rağmen, hala en sevilen filmler arasındadır. Ancak, her yıl yeni filmler de ortaya çıkar ve bunlar sinema dünyasında büyük bir etki yaratır. 2023 yılında da birçok kaliteli film vizyona girecek. İşte, 2023’te vizyona girecek en iyi 10 film:

 1. Avatar 3 – James Cameron’ın yönetmenliğinde, ilk filmde tanıdığımız karakterler Jake Sully ve Neytiri’yi geri getiriyor. Pandora’da yeni bir macera sizi bekliyor.
 2. The Flash – DC Sinematik Evreni’nin en sevilen kahramanlarından biri olan Barry Allen’ın maceraları, bu kez kendisini farklı bir boyuta götürüyor. İzlemeye değer bir aksiyon filmi.
 3. Mission: Impossible 8 – Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı aksiyon dolu film serisinin sekizinci bölümünde, IMF ekibi dünya genelinde bir komployu çözmeye çalışıyor.
 4. Black Panther: Wakanda Forever – Marvel Sinematik Evreni’nin devam filmi, Wakanda’nın maceralarını sürdürüyor ve T’Challa’nın mirası üzerine kurulu bir hikayeye sahip.
 5. Fantastic Beasts 4 – J.K. Rowling’in Harry Potter evreninden uyarlanan fantastik film serisi, dördüncü filminde büyücü Newt Scamander’ın maceralarını anlatıyor.
 6. The Batman – DC Sinematik Evreni’nin en ikonik kahramanlarından biri olan Batman’in yeniden canlandırıldığı bir film. Robert Pattinson’un başrolünde yer aldığı film, Gotham City’nin en karanlık sırlarına ışık tutuyor.
 7. Jurassic World: Dominion – Jurassic Park serisinin son filmi, dinazorların modern dünyaya geri dönmesi üzerine kurulu bir hikaye anlatıyor. Chris Pratt’in başrolünde yer aldığı film, aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.
 8. Minecraft: The Movie – Minecraft oyununun beyaz perdeye uyarlaması, oyuncuların favori karakterlerini ve dünyalarını gösteriyor. İzlemesi eğlenceli bir animasyon filmi.
 9. Sherlock Holmes 3 – Ünlü dedektif Sherlock Holmes’u canlandıran Robert Downey Jr., bir kez daha Dr. Watson ile birlikte gizemli bir olayı çözmeye çalışıyor.
 10. Uncharted – Video oyunlarından uyarlanan film, Nathan Drake’in maceralarını anlatıyor. Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrollerinde yer aldığı film, aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.

2023’te İzlemeniz Gereken Filmler

Sinema dünyası, her yıl birçok yeni filmle karşımıza çıkar. Bazıları büyük bütçelerle yapılırken, bazıları küçük bağımsız stüdyolar tarafından çekilir. Her yıl olduğu gibi, 2023 yılında da birçok ilginç film vizyona girecek. Ancak, her film herkes için olmayabilir. İşte, 2023’te izlemeniz gereken filmler:

 1. Avatar 3 – James Cameron’ın yönetmenliğinde, ilk iki filmde olduğu gibi, Avatar 3 de muhteşem görsel efektleriyle sizi büyüleyecek.
 2. Black Panther: Wakanda Forever – Marvel Sinematik Evreni’nin devam filmi, orijinal filmde tanıdığımız karakterleri geri getirerek, Wakanda krallığının daha derinlikli bir keşfine çıkıyor.
 3. The Batman – Batman evreninin en ikonik karakterlerinden biri olan Batman’in yeniden canlandırıldığı bu film, Robert Pattinson’un performansı ile izlenmeye değer.
 4. The Flash – Ezra Miller’ın canlandırdığı Barry Allen, zaman yolculuğu ve evrenler arası maceralarla dolu bir filmde izleyiciyi büyüleyecek.
 5. Fantastic Beasts 4 – Harry Potter evreninin genişlemesi, fantastik yaratıklar ve büyücülük hikayeleriyle dolu olan bu film, hayranlarını memnun edecek.
 6. Uncharted – Video oyunundan uyarlanan bu film, macera, aksiyon ve komedinin harmanlandığı eğlenceli bir film olacak.
 7. The Flash – Ezra Miller’ın canlandırdığı Barry Allen, zaman yolculuğu ve evrenler arası maceralarla dolu bir filmde izleyiciyi büyüleyecek.
 8. Mission: Impossible 8 – Tom Cruise, her zamanki gibi aksiyon dolu bir filmle karşımıza çıkıyor. IMF ekibi dünya genelinde bir komployu çözmeye çalışıyor.
 9. Avatar 4 – James Cameron’ın Avatar serisine devam edeceği bu film, Pandora’nın keşfedilmemiş topraklarını ve yeni karakterleri gösterecek.
 10. Indiana Jones 5 – Harrison Ford’un ünlü arkeolog rolüne geri döndüğü bu film, Indiana Jones’un maceralarının devamını anlatıyor.

Gelecek Yılın En İyi Filmleri

Sinema dünyası her yıl olduğu gibi, 2023’te de birçok yeni filmle karşımıza çıkacak. Bazıları devam filmleri, bazıları ise tamamen yeni projeler olacak. Gelecek yılın en iyi filmlerini araştırmak ve izlemek isteyen sinemaseverler, işte sizler için hazırladığımız 2023’ün en iyi filmleri:

 1. Avatar 3 – James Cameron’ın yönettiği bu devam filmi, Pandora dünyasına geri dönüyor ve bizi muhteşem görsel efektleriyle büyülüyor.
 2. Black Panther: Wakanda Forever – Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki filmi, orijinal filmde tanıdığımız karakterleri ve Wakanda krallığının keşfini sürdürüyor.
 3. The Flash – DC Sinematik Evreni’nin en sevilen kahramanlarından biri olan Barry Allen’ın maceraları, zaman yolculuğu ve farklı evrenlerle dolu bir filmde karşımıza çıkıyor.
 4. The Batman – Batman’in yeniden canlandırıldığı bu filmde, Robert Pattinson Gotham City’nin en karanlık sırlarına doğru yolculuğa çıkıyor.
 5. Fantastic Beasts 4 – J.K. Rowling’in yazdığı fantastik hikayelerden uyarlanan bu film, büyücü Newt Scamander’ın maceralarını anlatmaya devam ediyor.
 6. Mission: Impossible 8 – Tom Cruise’un başrolde yer aldığı bu aksiyon dolu filmde, IMF ekibi dünya genelinde tehlikeli bir komployu ortaya çıkarmaya çalışıyor.
 7. Minecraft: The Movie – Minecraft’ın popüler video oyununun beyaz perdeye uyarlaması, oyuncuların favori karakterlerini ve dünyalarını gösteriyor.
 8. Sherlock Holmes 3 – Robert Downey Jr.’ın ünlü dedektif Sherlock Holmes’u yeniden canlandırdığı bu film, gizemli bir olayın çözülmesi için Dr. Watson ile birlikte çalışmasını anlatıyor.
 9. Uncharted – Video oyunundan uyarlanan bu film, macera ve aksiyonun birleştiği, aynı zamanda eğlenceli bir film.
 10. Indiana Jones 5 – Harrison Ford’un ünlü arkeolog rolüne geri döndüğü bu film, Indiana Jones’un yeni maceralarını anlatıyor ve izleyicileri büyülüyor.

Sinemaseverler İçin 2023 Vizyon Filmleri

2023 yılında vizyona girecek filmler, her yıl olduğu gibi sinemaseverler için büyük bir merak konusu. Bu yıl da birbirinden iddialı yapımlar vizyona girecek ve izleyicileri büyüleyecek. 2023 vizyon filmleri arasında, aksiyondan maceraya, dramdan komediye kadar birçok türde film bulunuyor. İşte, sinemaseverler için 2023 vizyon filmleri:

 1. Avatar 3 – James Cameron’ın yönettiği bu devam filmi, Pandora dünyasında yeni bir maceraya atılıyor.
 2. The Flash – Ezra Miller’ın canlandırdığı Barry Allen, farklı evrenler ve zaman yolculuğu ile dolu bir filmde izleyicileri büyülüyor.
 3. Black Panther: Wakanda Forever – Marvel Sinematik Evreni’nin devam filmi, orijinal filmde tanıdığımız karakterleri geri getirerek, Wakanda krallığının daha derinlikli bir keşfine çıkıyor.
 4. The Batman – Batman’in yeniden canlandırıldığı bu film, Robert Pattinson’un başrolde yer aldığı bir aksiyon dolu film.
 5. Mission: Impossible 8 – Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı bu film, IMF ekibinin dünya genelinde bir komployu çözmek için mücadelelerini anlatıyor.
 6. Jurassic World: Dominion – Jurassic Park serisinin devam filmi, dinazorlarla dolu bir macera sunuyor.
 7. Fantastic Beasts 4 – J.K. Rowling’in yazdığı fantastik hikayelerden uyarlanan film serisi, dördüncü filminde büyücü Newt Scamander’ın maceralarını anlatıyor.
 8. Sherlock Holmes 3 – Robert Downey Jr.’ın ünlü dedektif Sherlock Holmes’u yeniden canlandırdığı film, gizemli bir olayın çözülmesi için Dr. Watson ile birlikte çalışmasını anlatıyor.
 9. Uncharted – Video oyunundan uyarlanan film, aksiyon ve maceranın yanı sıra eğlenceli bir film.
 10. Indiana Jones 5 – Harrison Ford’un ünlü arkeolog rolüne geri döndüğü film, Indiana Jones’un yeni maceralarını anlatıyor ve izleyicileri büyülüyor.
Oyla post
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status