En İyi Kırışıklık Kremi Evde Nasıl Yapılır?

27.12.2022
128
En İyi Kırışıklık Kremi Evde Nasıl Yapılır?

Her zaman herkesin en çok sorun yaşadığı ve farklı yöntemlerin arayışında olarak merak edilen en iyi kırışıklık kremi evde nasıl yapılır? Cildin yıpranmasına bir takım cilt sorunları neden olmaktadır. Cilt dokusunda azalan yağlar ve derinin sarkması kırışık bir görünüm oluşmasında önemli rolü bulunmaktadır. Bu durum karşısına pek ok farklı özelliklere olan ve değişik bileşenlere sahip olan ürünlerin birleştirilmesi ile evde kremler yapılmaktadır. İstenilen etkili çözümleri elde etmek için garantisi verilen kremlerin uygulanması önemli olmaktadır.

En İyi Kırışıklık Kremi Evde Nasıl Yapılır

Cildi Besleyen Krem

Cildi besleyen krem yapımı için bir fincan badem yağı, bir fincan kunduz yağı ve bir fincan kafur yağı gerekmektedir. Bütün yağlar bir kap içinde karıştırılmalıdır. Hazırlana yağlı krem karışımı gece yatmadan önce cilde masaj yapılarak yedirilmesi gerekir. Her hafta taze olarak hazırlanan krem cam kavanoz içinde korunmalıdır ve her gece cilde uygulanmalıdır. Olumlu sonuç elde edebilmek için 1 ay boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.

Nemlendirici Kırışıklık Kremi

Nemlendirici kırışıklık kremi için bir çay kaşığı bal, bir çay kaşığı domates püresi ve bir çay kaşığı kafur yağı gerekmektedir. Tüm malzemeler bir kabın içinde karıştırılmalı ve 1 ya da 2 2 saat buzdolabında dinlendirilmesi gerekir. Karışım gece yatmadan önce cilde uygulanmalı ve 15 dakika bekletilmelidir. Daha sonra ılık su ile yıkanmalıdır. Her gece uygulanması mümkün olan krem dudak ve göz çevresinde yer alan kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olmaktadır.

En İyi Kırışıklık Kremi Evde Nasıl Yapılır

En İyi Kırışıklık Kremi Evde Nasıl Yapılır

Cildi Arındıran Kırışıklık Kremi

Cildi arındıran kırışıklık kremi için bir çay kaşığı su yosunu ve bir çay kaşığı yoğurda ihtiyaç vardır. Su yosunu ve yoğurt bir kap içinde karıştırılmalıdır. Elde edilen kremi gece uyku öncesi düzenli olarak kullanılması halinde bir süre sonra ciltte yer alan kırışıklıklar onarılacaktır.

Vitamin Deposu Kırışıklık Kremi

En iyi kırışıklık kemi evde nasıl yapılır? Vitamin deposu kırışıklık kremi için 1 tüp Bepanthen krem, 1 tane Evigenampül, 1 tane Redoxonampül, 1 tane Avicap gerekmektedir. Malzemeler bir kap içinde karıştırılmalı ve her sabah, akşam yüz bölgesine masaj yapılarak uygulanmalıdır.

Oyla post
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status