Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

04.12.2022
149
Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet? Annelerin erkek ya da kız çocuk beklemeleriyle alakalı olarak hamilelikte meyve yemek hangi cinsiyet? ya da acı yemek gibi bazı durumlar halk arasında konuşulmaktadır. Erkek çocuk olacağı zaman annenin canı daha farklı şeyle kız çocuk olacağı zaman da daha farklı yiyecekler isteyebilmektedir. Erkek olacağında annenin canı genel olarak çok et ve peynir yemek isteyebilir. Kız olacağında ise meyve yemek isteği daha fazla olmaktadır. Hatta annenin idrar rengine göre dahi cinsiyet konusunda yorum yapılabilmektedir. Gebelik döneminde annenin canı daha çok tatlı isterse bebek kız, tuzlu şeyler isterse de bebek erkek olabilir gibi düşünceler söz konusudur.

Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

Bebeğin Cinsiyetini Gösteren Yöntemler Nelerdir?

Her anne baba bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için genellikle doktora gitmekte ve bunun için çok heyecanlı bekleyişler yaşamaktadır. Ancak bazı ebeveynler bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır? Gibi daha eğlenceli ve doğal yöntemlere göre hareket edebilmektedir. Bu durumda ise erkek ve kız çocuk olacağı zamanlarda annelerin fiziksel açılardan görünümleri farklılık göstermektedir. İlk olarak annenin karnı sivri ise bebek erkek olmaktadır. Kalça ile basen bölgesinden kilo alınmaktaysa bebek kızdır.

Sabah bulantıları olmuyorsa erkek, sabah bulantıları oluyorsa kızdır. Bebeği aşağıda taşıyorsanız erkek, bebeği yukarıda taşıyorsanız da kız olmaktadır. İdrar rengi açıksa erkek, koyu ise kız bebektir. Tabi ki tüm bunlardan belirtiler olmak üzere herkeste aynı şekilde belirtilerin gözlemlenmesi de kesin değildir. Ancak bakıldığı zaman bunların olması mümkündür.

Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

Hamilelikte Meyve Yemek Hangi Cinsiyet?

Kız Bebek Bekleyenler En Çok Ne Yer?

Bebek cinsiyetinin tahmin edilmesinde güçlü bir faktör olan aşerme annenin ne yiyip içmek istediğine bağlı olarak tahmin edilebilir düzeydedir. O halde kız bebek bekleyenler en çok ne yer? Kız bebeği olan bir anne genellikle meyve, tatlı, şekerli ürünler tüketmektedir. Özellikle de süt ve şekerin bir arada bulunduğu gıdalara hayır diyemezler.

Erkeklerde ise tam tersi olan bu durum karşısında eğer anne sürekli olarak tatlı ürünler yemek istemekteyse kız bebeği olacağı düşünülür. Bu da hamilelikte meyve yemek hangi cinsiyet? Sorusunun yanıtları arasında olmaktadır.

Oyla post
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status