Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

01.12.2022
90
Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Hangi transparan pudra daha iyi? sorusu pek çok makyaj tutkununun merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Makyajı sabitlemek, dağılmasını ve bozulmasını önlemek amacı ile kullanılan transparan pudralar özellikle son yıllarda oldukça popüler olmuş durumda. Bu pudraların popüler olması aslında makyaj severlerin işini kolaylaştırdı da diyebilmek mümkün. Gün içinde makyajının bozulmasını önlemek için pek çok kişi hangi transparan pudra daha iyi sorusuna yanıt arıyor. Bilindiği üzere pek çok markanın transparan pudra ürünleri mevcut. Ancak her biri birbirinden farklı özelliklere sahip. Bu nedenle kimileri pek de beğenilmezken kimileri ise oldukça etkili olarak biliniyor. Bu yazımızda en iyi transparan pudra önerilerini derledik.

1. Maybelline New York Fit Me!

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Cilt üzerindeki yağlanmaları ve gözenek görüntüsünü hafifletmek için kullanılan transparan pudra aynı zamanda makyajın sabitlenip gün içinde dağılmasını ve bozulmasını de önlüyor. Bunun yanı sıra her ne kadar yağlı görüntüyü önlüyor olsa da cilt üzerinde hiçbir şekilde donuk bir görüntü meydana getirmiyor. Eğer yağlanma ve sabitleme konusunda etkili ancak canlı bir görüntü sağlayan bir transparan pudra önerisi arıyorsanız Maybelline New York markasının Fit Me! serisinin transparan pudrasına bir şans vermelisiniz.

2. NYX HD Finishing Powder

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Mat bitişli makyajları seven ve ipeksi cilt görüntüsünden hoşlananlar makyajlarının üzerine gönül rahatlığıyla transparan pudra uygulayabilir. Sıkıştırılmış formda olan NYX HD Finishing Powder bir ürün aldığında uzun süreler kullanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında karşımıza çıkıyor. Sıkıştırılmış formda olarak tasarlanmış bu pudrayı ister makyaj süngeri isterseniz de fırça ile uygulamanız mümkün.

3. NYX Can’t Stop Won’t Stop

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Gün boyu sürecek bir etki istiyorsanız NYX markasının Can’t Stop Won’t Stop transparan pudrasına bir şans vermenizi öneririz. Setting Powder olarak geçen sabitleyici özelliği yüksek olan bu pudra ile baking işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Mat bitişli bir görüntü isterken aynı zamanda donuk makyajlardan hoşlanmayıp canlı bir ciltten hoşlananlar bu ürünü tercih edebilir. Hangi transparan pudra daha iyi diye düşünüyorsanız kolay bir şekilde cilt üzerinde yayılan Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder en iyi transparan pudralar arasında karşımıza çıkıyor.

4. L’oreal Paris Infaillible Magic Loose Powder

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Hangi Transparan Pudra Daha İyi?

Mavi transparan pudra olarak bilinen bu ürün oldukça ilginç bir pudra seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Makyajdan sonra yüzüm yağlanmasın ancak kullandığın pudra da ince çizgilerimin içine dolmasın istiyorsanız L’oreal Paris Infaillible Magic Loose transparan pudra en iyi seçeneklerden biri. Aynı zamanda bu pudranın bu kadar sevilmesini nedenlerinden bir diğeri ise cilt üzerinde doğal aydınlık bir görüntü ortaya çıkarması olarak biliniyor. Hangi transparan pudra daha iyi sorusunu araştırıyorsanız tereddüt etmeden alabileceğiniz seçeneklerden biri.

Oyla post
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status