İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ

13.12.2022
109
 İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ

İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olması ile bilinen sosyal medya platformu İnstagram hem haberleşme hem de mesajlaşma uygulamasıdır. İnstagram sosyal medya platformu üzerinden arama yapabilir, canlı yayın açabilir, canlı yayınlarınıza sevdiğiniz kişileri davet edebilir, fotoğraf ya da video paylaşımına izin verebilir, yorumlar yapabilir ve aynı zamanda hikaye ekleyebilirsiniz.  İnstagram sosyal medya uygulaması sık sık kendini yenilemektedir. İnstagram reels özelliği yeni bir özelliktir.

İnstagramReels Özelliği Nedir?

İnstagram bilindiği üzere dünya çağında milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan canlı yayın açma, arama, mesajlaşma, hikaye ekleme, video ya da resim paylaşma özelliklerinin bir arada yer aldığı sosyal medya uygulamalarından biridir. İnstagram sosyal medya uygulaması özellikle ifade edilmesi gerekmektedir ki pek çok kullanıcı tarafından büyük bir ilgi odağı ile yakından takip edilmektedir.  Dünya genelinde oldukça fazla bir kitlenin takip ettiği ve severek tercih ettikleri İnstagram uygulamalarından biri de hiç şüphesiz ki  İnstagram sosyal medya uygulamasının  reels özelliği olarak karşınıza çıkmaktadır.

İnstagram sosyal medya platformu genellikle sık sık güncelleme getirerek kullanıcılarına her defasında farklı özellikleri tercih etme fırsatı sunmaktadır.  Özellikle altı çizilmesi gerekmektedir ki İnstagramreels özelliği İnstagram sosyal medya takipçileri tarafından oldukça fazla büyük bir ilgi odağı olmuştur. İntagram takipçileri İnstagram’ın bu yeni özelliğinden memnun kalmıştır. İnstagramreels özelliği kısa sürekli video çekme özelliği olarak bilinir. Kısa süreli video çekip takipçileriniz ile paylaşmak istiyor iseniz İnstagram’ınreels özelliğini mutlaka tercih etmenizi öneririz. İnstagramreels özelliği ile, ilgi çekici videolar çekebilir, içerik üretebilir  ve aynı zamanda videolarınızın arka planına ses, efekt  ya da metin ekleyebilme imkanına sahipsiniz.

 İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ

İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ

İnstagramReels Video İpuçları

Dünya genelinde milyonlarca takipçinin takip etmiş olduğu İnstagram sosyal medya uygulaması anlık mesajlaşma, canlı yayın açma, reels videolar yayınlayabilme, İG videoları çekme, fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak kabul edilmektedir. Bu noktada özellikle açıklamak gerekmektedir ki İnstagramreels videolarınızı dikey olarak yayınlamaya dikkat etmelisiniz. İnstagram takipçileri bu notada unutulmamalıdır ki  genelde  net  ve dikey videolar izlemeyi tercih ederler. İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ

 

Oyla post
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status